Optimus scholen

Team

 

  • Hedi Vranken - leerkracht groep 1/2, De Vlinders - ma, di, wo - h.vranken@optimusonderwijs.nl
  • Elly Jansen - leerkracht groep 1/2, De Bijen - do, vrij - e.janssen@optimusonderwijs.nl
  • Baukje van Baal - leerkracht groep 1/2, beide groepen - di, wo, do - b.vbaal@optimusonderwijs.nl
  • Mieke van den Berg - leerkracht groep 3 - ma, di - mieke.vdberg@optimusonderwijs.nl
  • Thecla Oosterkamp - leerkracht groep 3 - wo, do, vrij - t.oosterkamp@optimusonderwijs.nl
  • Plom Verstegen - leerkracht groep 4 - ma, di, wo, do, vrij - plom.verstegen@optimusonderwijs.nl
  • Baukje van Baal - leerkracht groep 5 - ma, vr - b.vbaal@optimusonderwijs.nl
  • Truus van de Wiel - leerkracht groep 5 - di, wo, do - t.vdwiel@optimusonderwijs.nl
  • Marieke Rongen - leerkracht groep 7 en intern begeleider - ma, vr - m.rongen@optimusonderwijs.nl
  • Jurian Langens - leerkracht groep 6/7 - di, wo, do, vr - j.langens@optimusonderwijs.nl
  • Sanne Cuppen - leerkracht groep 8 - ma, di, wo - s.cuppen@optimusonderwijs.nl
  • Pauline van Berlicum - leerkracht groep 8 en intern begeleider - ma, do, vr - p.vberlicum@optimusonderwijs.nl
  • Lars Fleuren - vakleerkracht gymnastiek - lars.fleuren@optmimusonderwijs.nl
  • Henk Aarts - conciërge - h.aarts@optimusonderwijs.nl
  • Tanja van den Bungelaar - administratief medewerker - t.vdbungelaar@optimusonderwijs.nl)
  • Jos Cöp - directeur - ma, wo, vr - j.cop@optimusonderwijs.nl