Team

Jos Cöp

Interim-directeur

image

Wisselende werkdagen.
j.cop@peelraam.nl

image image

Els Jacops

Leerkracht unit 1, de bijen

image

Woensdag, donderdag en vrijdag
e.jacops@peelraam.nl

image image

Elly Jansen

Leerkracht unit 1, de bijen

image

Maandag, dinsdag, woensdag
e.jansen@peelraam.nl

image image

Pauline van Berlicum

Leerkracht unit 1, de vlinders // IB

image

Maandag en dinsdag unit 1, donderdag Interne Begeleiding
p.vberlicum@peelraam.nl

image image

Thécla Oosterkamp

Leerkracht unit 1, de vlinders

image

Woensdag, donderdag, vrijdag
t.oosterkamp@peelraam.nl

image image

Plom Verstegen

Leerkracht groep 4

image

Maandag t/m vrijdag
p.verstegen@peelraam.nl

image image

Truus van de Wiel

Leerkracht groep 5

image

Maandag, dinsdag, woensdag, donderdag
t.vdwiel@peelraam.nl

image image

Dave Selten

Leerkracht groep 5

image

Vrijdag
d.selten@peelraam.nl

image image

Ester van Lanen

Leerkracht groep 6

image

Maandag, dinsdag en vrijdag
e.vlanen@peelraam.nl

image image

Mieke van den Berg

Leerkracht groep 6

image

Woensdag, donderdag
m.vdberg@peelraam.nl

image image

Marieke Rongen

Leerkracht groep 7

image

Dinsdag, woensdag
m.rongen@peelraam.nl

image image

Priska van der Heijden

Leerkracht groep 7

image

Maandag, donderdag en vrijdag
p.vdheijden@peelraam.nl

image image

Jos van Boekel

Leerkracht groep 8

image

Maandag, woensdag, donderdag en vrijdag
j.vboekel@peelraam.nl

image image

Monique Fransen

Locatieverantwoordelijke

image

Maandag en dinsdag groep 8 // Intern Begeleidster
m.fransen@peelraam.nl

image image

Henk Aarts

Conciërge

image

Dinsdag-, woensdag-, vrijdagochtend
h.aarts@peelraam.nl

image image